Imazhet më të bukura nga kualifikimi historik në "Euro 2016" (FOTO LAJM)

Shqipëria arriti një kualifikim historik për në Europianin që do të zhvillohet gjatë verës së vitit të ardhshëm në Francë. Meritë për këtë padyshim është puna e palodhur e trajnerit De Biasi, e lojtarëve si dhe e tifozëve që e kanë mbështetur në çdo ndeshje.

Albeu ju sjell imazhet më të bukura nga ky kualifikim historik. Një kualifikim që erdhi pas imazheve aspak pozitive që solli nata e Beogradit, por që për ne ishte mbrëmja e kthesës së madhe të futbollit shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2015, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori