Indonezi, ofertë e çmendur për Shevchenkon
Ish sulmuesi i Milanit, 36-vjeçari Andriy Shevchenko mund t’i rikthehet futbollit. Sipas disa zërave nga Indonezia, ekipi i Mitra Kukar i ka ofruar ukrainasit 1 milionë Dollarë për një kontratë 1 mujore.

Shevchenko deklaroi tërheqjen nga futbolli në përfundim të Kampionatit Europian vitin e kaluar dhe ndërkohë ka refuzuar edhe mundësinë për një rol drejtues në kombëtaren e Ukrainës. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2013, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori