Infektohet me koronavirus edhe një tjetër person te Barcelona
Jordi Kardoner, nënkryetari i parë i Barcelonës, është personi i tretë në klub që ka dalë pozitiv në koronavirus.

COVID-19 vazhdon të prek zyrtar të kampionëve të La Ligas.

Në Spanjë raportohet se me COVID-19 është infektuar edhe Jordi Kardoner.

Para tij, Ramon Canol, drejtor i shërbimet mjekësor të Barcelonës dhe Jose Antoni Gutierrez, mjeku i ekipit të hendbollit.

Kujtojmë me COVID-19 janë prekur një numër i madh i futbollistësh.
Shtuar më 04/04/2020, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori