Iniesta i del kundër Messit: Neymar duhet të shkoj në Madrid
Pas deklaratës së Messit mbi transferimin e Neymar tek Real Madridi, teksa e quante dicka të tmerrshme, ka ardhur edhe një reagim nga Andres Iniesta për këtë transferim.

Ndryshe nga Messi, Iniesta ndan një mendim tjetër, dhe nuk beson se tranferimi i Neymar tek Real Madrid do të ishte tradhëti ndaj Barcelonës.


“Nuk do ta klasifikoja si diçka të tmerrshme. Nëse shkon në Madrid, do te jetë në të mirën e tij, por nuk mendoj se Barça duhet të çmendet nëse transferimi realizohet" ka deklaruar Andres Iniesta./albeu.com/

Shtuar më 17/05/2018, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori