Iniesta kundërshton Bartomeun: Ai gënjen !
Pëlqej
Andres Iniesta ka suprizuar mediat me deklaratën e tij lidhur me rinovimin e kontratës, sic bëri të ditur vetëm një ditë më parë Presidenti Josep Maria Bartomeu.

Ai lajmëroi se mes Barcelonës dhe Iniestës do të kishte një marrëveshje të re që parashikonte një kontratë pa afat, e cila do të rinovohej automtikisht cdo vit.

Këtë lajm e hedh poshtë pikërisht mesfushori, i qartë dhe konciz pasi ka përdorur vetëm një fjalë. “JO” , kështu e ka mohuar lojtari i blaugranve këtë lajm. Tashmë dyshimet lidhur me të ardhmen e tij në klubin katalanas bëhen edhe më të mëdha. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori