Iniesta, Luiz dhe Gotze reklamojnë këpucët revolucionare (VIDEO)
Futbolli nuk do të jetë kurrë i njëjti. Ky është verdikti që sjell gjigandi i produkteve sportive "Nike" teksa kanë reklamuar produktin e tyre më të fundit, këpucët e sportit "Magista".

Yje të shumtë, që janë pjesë e Nike, kanë provuar këpucët e reja, ndërsa kanë dhënë mendimet e tyre në një spot të publikuar orët e fundit.

"Duken si çorape", thotë ylli i Barcelonës Andres Iniesta. "E pabesueshme", shprehet gjermani i Bayern Munchen Mario Gotze, ndërsa Thiago Silva i quan "perfekte".
Shtuar më 27/02/2014, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori