Iniesta nuk bën më pjesë në planet e Juventusit
Andres Iniesta nuk ka rinnovuar kontratwn e tij ende me Barcelonën, ndërsa interesimi i Juventusit për lojtarin nuk është më.

Ai gjithashtu e ka pranuar që nuk ka marrëveshje me Barcelonën pwr njw rinovim. Juventusi që e donte me ngulm këtë vit, nuk e do pas një viti duke e parë edhe moshën e lojtarit. Edhe pse zonja e vjetwr do mund tw wnnshkruante me tw pas janarit me parametra zero.

Barcelona është e vendosur ta mbajë dhe sipas Sport do t’i ofrojë një marrëveshje të re. Iniesta të gjithë karrierën e tij e ka kaluar në këtë klub, ndërsa ka fituar të gjithë trofetë e mundshëm. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori