Iniesta nuk e përjashton mundësinë për të vazhduar karrierën me Spanjën pas Botërorit
Andres Iniesta nuk e ka përjashtuar mundësinë që të vazhdojë karrierën me Spanjën edhe pas Botërorit, edhe nëse është e vështirë për të pasi do të largohet nga Europa.

“Ky Botëror mund të jetë paraqitja e ime e fundit në Kombëtare, derisa të mbarojë ku çdo gjë do të analizojë. Do të fillojë në Japoni dhe do të shohim rrethanat”, tha fillimisht 33-vjeçari.

“Nuk e përjashtojë mundësinë që të vazhdojë, e di që është e vështirë pasi që kam lënë Barcelonën. Do të jetë pak vështirë por do të shohim pas Botërorit”, deklaroi Iniesta. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori