Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Iniesta shpjegon sherrin e Neymar-it gjatë stërvitjes
Në daljen e tij për mediat sëbashku me Luis Suarez në Majemi, Iniesta ka shpjeguar edhe sherrin e djeshëm gjatë stërvitjes mes Neymarit dhe Nelson Semedo.

"Wshtë e vërtetë që pati një incident, por kjo është gjë që ndodh gjatë stërvitjeve. Ajo bëri bujë më shumë për shkak të situatës në të cilën gjendet Neymar"., shpjegoi Iniesta. /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2017, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori