Iniesta zhvishet nudo për të dhënë intervistë (FOTO LAJM)

Programi televiziv spanjoll “Planeta Kaleja” e ka hapur sezonin e ri me futbollistin spanjoll Andres Iniesta.

Ish-lojtari i Barcelonës është detyruar nga gazetari Jesus Calleja që të bëjë një nga intervistat më të pabesueshme në jetën e tij.

Ai ka detyruar Iniestën që të zhvishet i tëri dhe të qëndrojë në një xhakuzi për të folur më pas për të gjithë karrierën e tij që kur ka qenë në fillimet e tij te Barcelona. Intervista është bërë virale në rrjet dhe ka marrë komente nga shumë fansa.
Shtuar më 12/11/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori