Inler i kërkon falje Schweinsteiger
Pas përballjes me Bastian Schweinsteiger, mesfushori i Napolit, turko-zvicerani Gokhan Inler ka folur në sitin e tij zyrtar: " Më vjen shumë keq dhe uroj që Bastian të shërohet dhe ti rikthehet futbollit sa më shpejt të jetë e mundur", përfundon Inler.

Mesfushori gjerman i bavarezëve u dëmtua pas përplasjes me Inler në ndeshjen Bajern Mynih-Napoli dhe do mungojë rreth dy muaj. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2011, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori