Insigne bënë tatuazh në trupin e tij (FOTO LAJM)

Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne ka bërë një tatuazh gjigantë në shpinën e tij.

Insigne ka vizatuar në tatuazhin e tij gjigant një luan dhe luaneshë që mbrojnë këlyshët e tyre.

Ashtu si edhe të gjithë futbollistët e tjera të Napolit, tatuazhet janë bërë te Enzo Brandi, shumë i njohur në Napoli për bashkëpunimin e tij me futbollistët.

Napoli luan këtë të premte me Juventusit, ku napolitanët shpresojnë për një fitore. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2017, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori