Insigne i papërmbajtshëm, tjetër gol kundër Torinos (VIDEO)


Napoli po bënë një paraqitje të mrekullueshme kundër Torinës, ndehsje kjo e vlefshme per Serie A.

Edhe pse kanë pësuar gol nga Torino me anë të një penalltie, Insignes i janë dashur vetëm 9 minuta që të çonte shifrat ne 1 me 3.

Skuadra e Elseid Hysaj duket se do ta fitojë këtë ndeshje dhe të barazohet me Juventusin me pikë në tabelën e Serie A. /albeu.com/Shtuar më 23/09/2018, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori