Insigne ironizon keq me Juventusin kur tha se ndeshja me Napolin është si finale
Napoli pas fitores me Juventusit me rezultat 0-1 në Serie A, ka ringjallur dhe një herë tjetër emocionet e Serisë A.

Lorenzo Insigne pas ndeshjes ka ironizuar me kmpionët në fuqi të Seria A, duke thënë se ata janë mësuar tashmë duke humbur lojërat e rëndësishme.

“A e trajtoi Juve këtë ndeshje si finale të Ligës së Kampionëve dhe e humbi?”, ishte pyetja e gazetarit drejtuar 26-vjeçarit.

Dhe përgjigjja e italianit ishte edhe me e bukur: “Ata janë mësuar tashmë”./albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori