Insigne: Sarri te Juve? Do të ishte një tradhëti
Maurizo Sarri është përfolur ditët e fundit si favorit për stolin e Juventusit. Në lidhje me këtë lëvizjë të munshmë ka reaguar Lorenzo Insigne, shkruan Albeu.com.

"Për ne Napolitanët ai ka bërë kaq shumë, ai është një profesionist, por do të jetë tradhëti. Nëse shkon te Juve ai do të na dëmtojë, por nuk mund të ankohem, sepse me ne ka dhënë gjithçka dhe për mua ka bërë kaq shumë - shpjegoi kapiteni i Napolit. Është e vështirë të imagjinohet në atë stol, ai dëshiron të kthehet në Itali, por unë shpresoj që ai të ndryshojë mendjen”, tha Insigne. /albeu.com/

Shtuar më 05/06/2019, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori