Insigne te Liverpooli? Reagon Jurgen Klopp
Lorenzo Isigne është përfolur shumë për një kalim të mundshëm te Liverpooli.

Italiani po vuan mungesën e trofeve tek Napoli dhe mediat kanë aluduar se kapiteni pritet ti japë fund me të kaltrit.

Por këtë e ka përgënjeshtruar vetë trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp/

"Insigne është një lojtar i madh, por ai ka një kontratë afatgjate me Napolin, dhe nuk do të blejmë atë". /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2019, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori