Insigne: Të shikojmë ku gabuam
Pëlqej
Lorenzo Insigne ka thënë se Napoli duhet që t’I analizojë gabimet në humbjen prej Shakhtar Donetskut. Napoli e ka nisur Ligën e Kampionëve me një humbje në Ukrainë.

“Ne e kemi ditur se Shakhtari është skuadër e mirë dhe se kanë sulmues të mirë. Ne duhet të punojmë shumë dhe të përmirësohemi nga gabimet që I kemi bërë”, deklaroi Insigne.

City arriti një fitore 4-0 kundër Feyenoordit në ndeshjen tjetër të grupit.
Shtuar më 14/09/2017, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori