Inter, 2 alternativa nëse ikën Guarin (FOTO LAJM)

Alessio Cerci - Torino
Pëlqej
Sot u zbulua edhe oferta e Tottenham për Fredy Guarin: 12 milionë euro plus kartonin e Roberto Soldado dhe me këtë shitje Inter mund të bëjë një goditje të madhe në merkato. Ëndrrat e presidentit Erick Thohir janë të ditura tashmë dhe koecidojnë me ato të "kushurinjëve" të Milanit.

Me shitjen e kolumbianit zikaltrit do të tentojnë të bëjnë të tyrin një midis Alessio Cercit dhe Ezequiel Lavezzit, vlera e të cilëve rrotullohet rreth 20 milionë eurove.

Agjenti i Guarin ndodhet tashmë në Milano dhe priten zhvillime të reja në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori