Inter "all-in" për Lucas
Lucas Moura deklaroi më ditë më parë: "vendos për të ardhmen pas Lojërave Olimpike", ndërsa Inter po mendon ofertën që do ti paraqesë San Paolos brënda 10 ditëve të ardhshme, pasi do të jetë ajo përfundimtarja dhe deçizivja. Ose Lucas do vijë në Milano ose Inter do të ndryshojë objektiv në merkato.

Përpos kësaj, zikaltrit duhet të mendojnë edhe konkurrencën e fortë të Manchester United dhe Real Madrid.

Ende nuk bëhet e ditur se çfarë vlere do të ketë oferta e Inter për Lucas por mendohet që ajo ti kalojë 25 milionë eurot. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2012, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori