Inter barazon, Milito rikthehet me gol (VIDEO)
Diego Milito rikthehet te goli që në ndeshjen e parë. Inter shmang humbjen ndaj Luganos duke barazuar disavantazhin e dy golave falë "El Principe" dhe Kuzmanoviç. Ndeshja miqësore e përfunduar para pak minutash pa në fushë një Milito të rilindur, por edhe një Wallace në top-formë duke dhënë edhe asistin në rastin e golit.

Argjentinasi po punon q[ë të jetë në fushë për derbin e Italisë kundër Juventus.

Për zviceranët shënuan Tosetti dhe Santillo. /albeu.com/


Inter-Lugano 2-2: 36' Tosetti (Z); 48' Santillo (Z); 58' Milito; 61' Kuzmanovic
Shtuar më 07/09/2013, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori