Inter barazon shifrat ndaj Romës në Giuseppe Meazza (VIDEO)

Pëlqej
Inter ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Romës në "Giuseppe Meazza".

Autori i golit është mesfushori Vecino që barazon në minutën e 87'-të.

Ndeshja po luhet dhe po bëhet më emocionuese në këto minutat e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori