Inter, bëhet gati dyshja Figo-Baresi
Pas hapit fals të rradhës në kampionat përballë Bologna (0-3), pankina e Claudio Ranierit duket gjithmonë dhe më në rrezik. Për këtë shkak tekniku roman duhet të mendojë seriozisht për sfidën e Champions League përballë Olimpik Marsejë.

rast të një dështimi edhe në Ligën e Kampioneve, shkarkimi i Ranierit do të jetë pothuajse i sigurtë.

Sipas asaj që raporton "La Gazzetta dello Sport", në rast shkarkimi, pankina zikaltër do ti besohet deri në fund të sezonit dyshes Beppe Baresi dhe Luis Figo. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2012, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori