Inter bëhet gati të përshëndetet me lojtarin, ai po ikën
Arsene Wenger raportohet se e ka kthyer vëmendjen te Marcelo Brozovic.

Sipas ESPN, shefi i Arsenalit është duke peshuar një lëvizje për mesfushorin kroat, teksa ai vazhdon ringjalljen e Arsenalit, përcjell Albeu.com.

Wenger thuhet se është i prirur të rrisë mundësitë e tij në mesfushë përpara fushatës së re dhe Brozoviç ka qenë duke e tërhequr vëmendjen e tij për njëfarë kohe. Skuadrat e Arsenalit dyshohet se e kanë parë atë me kombëtaren në disa raste gjatë sezonit të kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2017, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori