Inter bën blerjen e tretë në merkato (FOTO LAJM)

Murillo
Miranda mund të konsiderohet një lojtar i Interit. Drejtuesit zikaltër dhe ata të Atletico Madrid kanë arritur një marrëveshje mbi bazën e 12,5 milionë eurove plus 2 bonus.

Mbrojtësi brazilian, mbrëmë ka luajtur kundër Kolumbisë së shokut të tij të ardhshëm të ekipit Murillo, do të jetë përforcimi i tretë i mbrojtjes zikaltër pas kolumbianit dhe Zukanovicit.

Ai do të transferohetMilano me formulën e huazimit me detyrimin për t’u blerë në fund të sezonit. Kështu, në mënyrë që operacioni të jetë zyrtar duhet të përcaktohen detajet e fundit në lidhje me pagesën e shifrës. /Albeu.com/
Shtuar më 18/06/2015, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori