Inter - Bologna, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" në ndjekje të kreut
Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të javës së 10-të të Serie A.

Inter është në përndjekje të kreut dhe qëndron i dyti në tabelë me gjithsej 18 pikë, ndërsa lider i tabelës është Milan me 23 pikë.

Bologna qëndron në vendin e 10-të të tabelës, skuadra e Mihajlovic po ka probleme dhe këtë e pranoi vetë serbi, ata kanë 12 pikë gjithsej.

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Vidal, Brozovic, Gagliardini, Perisic; Sanchez, Lukaku.

Bologna: Skorupski; Medel, Danilo, Tomiyasu; De Silverstri, Svanberg, Schouten, Soriano, Hickey; Palacio, Barrow

Shtuar më 05/12/2020, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori