Inter: Dëshirë për Sneijder
Pëlqej
fitohet, vetëm të fitohet. Misioni I Interit kundër Tëentes nuk ka asnjë tip kompromisi. Tre pikë dhe kualifikimi, përndryshe një tërrmet për teknikun me largim të mndshëm të Rafa Benitez. Tekniku I beson lojtarëve me në krye një Sneijder të shqetësuar në qendër të vigjiljes me fjalë jo shumë të qeta për gjendjen e tij fizike dhe zgjehjet e merkatos së Interit.” U këshillova Afellay, nuk më dëgjuan”, ka thënë Sneider.(albeu.com)
Shtuar më 24/11/2010, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori