Inter dëshiron Draxlerin me patjetër
Interi është duke e monitoruar Javier Pastore, i cili është i pritur ta lërë Ligue 1 që në janar për shumën e 30 milionë eurove.

Sipas El Gol Digital, Nerazzurrët janë të gatshëm të futen në bisedime me PSG-në që ka shënuar dy herë në pesë ndeshje.

Interi pritet të has në rezistëncën e Atletico Madridit që po ashtu janë të interesuar. Skuadra nga La Liga e pëlqen lojtarin dhe Diego Simeone e sheh si pjesë të sulmit me Diego Costan dhe Vitolon.

Pastore, ka ardhur te PSG në vitin 2011, ku ka kaluar nga Palermo.

Argjentinasi ka qenë i lidhur gjatë verës me disa skuadra sidomos ato italiane, por vendosi të qëndrojë te PSG. / albeu.com /
Shtuar më 04/10/2017, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori