Inter dhe Arsenal në garë për yllin e Barcelonës
Pëlqej
Inter dhe Arsenal i janë futur garës për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Barcelonës, Arda Turan.

‘Marca’ shkruan se Arda Turan do të largohet këtë verë nga Barcelona, shkaku i minutazhës së vogël që ka në dispozicion, kur para tij gjithmonë janë Messi, Suarez dhe Neymar.

Këtë situatë, janë duke u përpjekur ta shfrytëzojnë Interi dhe Arsenali, që kanë nisur të punojnë për të nënshkruar me reprezentuesin turk.

Vlera e Turan cilësohet rreth 25 milionë euro./albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori