Inter dhe De Vrij të qetë, gjithçka në rrugën e duhur
Mbrojtësi qendror i Lazios, Stefan de Vrij do të mbetet pa kontratë gjatë verës dhe kjo do të thotë se klubet janë të lira që të nënshkruajnë me lojtarin, ku Interit mbetet i avantazhuar për të nënshkruar me të.

Por sipas Gazzetta dello Sport, zikaltërit me lojtarin kanë arritur marrëveshje. Ajo çfarë ka mbetur të mbyllet janë detajet e fundit në kontratën e tij.

Prandaj pritet që kontrata e De Vrij së shpejti të depozitohet me federatë. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2018, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori