Inter dhe Juventus në garë për Alexis Sanchez
Juventusi dhe Interi janë në garë për të nënshkruar me Alexis Sanchez raporton Sky Italia.

Menaxheri i Sanchez Fernando Felicevich ka takuar drejtorin sportiv të Juventus Fabio Paratici dhe drejtorin Inter teknik Piero Ausilio.

Sanchez nuk bën pjesë në planet e Manchester United dhe klubi anglez tashmë do ta nxjerrë në shitje këtë verë, teksa30-vjeçari ka pasur një sezon plot lëndimshet e vuajtjesh duke humbur kështu dhe formacionin titullar.

Kështu për Sanchez do të jetë një verë e nxehtë po një gjë është e sigurtë që ai do të largohet nga Manchester United. /albeu.com/




Shtuar më 17/05/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori