Inter dhe Spalleti caktojnë prioritetin numër një të merkatos
Mesfushori i Arturo Vidal i Bayern Munich, është ëndrra e Interit dhe Luciano Spallettit.

Siç raportohet nga sport Premium, duke pasur parasysh vështirësitë për të shkuar tek Nainggolan, kiliani është bërë qëllimi numër një, i vështirë por jo i pamundur,përcjell Albeu.com.

Për momentin Nerazzurët hetuan terrenin dhe studiojnë ofertën e duhur, ndërsa ish-Juventusi është duke shijuar pushimet e tij, me familjen, pas Kupës së Konfederatave. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2017, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori