Inter do te ndertoj stadium te vetin
Albeu.com
Masimo Morati do të jetë me siguri njeriu që do të mbahet mend për ndryshimet e mëdha tek Interi. Në fakt, tani ai do të nisë edhe projektin për ndërtimin e një stadiumi që të jetë pronë e klubit.Gjithçka është studiuar dhe planifikuar deri në detajet më minimale: “OK” për financimin pritet të mbërrijë Brenda këtij viti, mbase që në ditët e para të dhjetorit. Më pas, nëse gjithçka do të shkojë mirë, zikaltrit do ta nxjerrin në “pension” San Siron, duke nisur që nga sezoni 2012-2013.
Shtuar më 16/10/2008, ora 02:27
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori