Inter dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO)

Inter ka dyfishuar rezultatin ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza".

Ai që shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi në minutën e 49'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 52'-të. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori