E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
Inter e kërkon, lojtari përgatit rinovimin
Pëlqej
Ndonëse përflitej si prioriteti numër një në merkaton e Interit, belgu Naingolan po bëhët gati për të rinovuar kontratën me Romën.

Sipas Calciomercato, presidentit të tij të klubit, James Pallotta pranoi se ai ishte takuar me lojtarin dhe se gjithçka kishte për qëllim zgjatjen e kontratës. Futbollisti belg është gati për të rinovuar, përcjell Albeu.com.

Në këtë mënyrë janë shuar thashethemet për një transferim të mundshëm tek Inter. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori