Inter, Fabio Borini për sulmin
Pëlqej
Emër i ri për sulmin e Interit. Bëhet fjalë për Fabio Borinin, italianin në pronësi të Liverpoolit. Futbollisti, siç shkruan Calciomercato, është ndjekur javët e fundit edhe nga Milani, para se klubi kuqezi të siguronte shërbimet e Fernando Torres.

"The Reds" kërkojnë 15 milionë euro për kartonin e Borinit, por Interi, sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", po punon për ta marrë në huazim për një vit dhe më pas ta blejë plotësisht. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori