Inter fiton bindshëm (VIDEO)
Interi ka shënuar fitore bindëse me rezultat 3-0 ndaj Catanias në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Sicili.

Golat për Interin u shënuan nga Rodrigo Palacio (20'), Yuto Nagatomo (56') dhe Ricardo Alvarez (80') ndërsa vendasit nuk ishin në gjendje të shënojnë asnjë gol.

Me këtë fitore bindëse Interi ka dhnë shenja se është gati për derbin e Italisë ndaj Juventusit. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2013, ora 23:54
Tage: inter catania
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori