Inter hedh sytë në Camp Nou, sigurisht ka dy dëshira
Inter po mendon te fokusohet në Barcelonë për te sistemuar repartin e mesfushës. Klubi zi kaltër këtë herë të preferuarit i ka nga kampi katalanas.

Sipas La Gazeta Dello Sport, Inter preferon deshiron Andres Iniseta dhe Alex Vodal nga katalanasit. Iniesta është përfolur shpesh për një largim të mundshëm nga Camp Nou, teksa për Alex Vidal as që është menduar largimi.

Inter keshtu piketon dy lojtarë të cilët do e frymëzonin Icardin në sulm. /albeu.com /
Shtuar më 20/06/2017, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori