Inter i jep dritën jeshile Perisiçit
Inter nuk ka ndwrmen tw tregohet mw kokw fortw. Sipas The Sun, ziklatrit nuk dwshirojn wta mbajnw me zor kroatin pasi mun tw arrijnw twk njw zwvendwsues po nw kwtw merkato.

Zikaltrit mund tw fitojnw mw shumw se 50 miljonw euro nga shitja e tij dhe ata lojtarw mund tw shfrytwzohen pwr Keitan e Lazo=ioz i cili kap vlerwn e 70 milionw eurove dhe qw wshtw i preferuaru i Spelletit, transmeton Albeu.com.

Kwshtu Perisiç tani wshtw i lirw tw tranferohet nw Old Trafford dhe Inter duhet tw gjejw zwvendwsuesin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori