Inter-Juve, flasin protagonistët (FOTO LAJM)

MARCHISIO: "Të fitojmë ndaj Interit që në javën e tretë të kampionatit, për ne do të ishte një sukses i bukur. Do të na shijonte dhe unë kam besim te shokët e mi se do t’ia dalin".
Claudio Marchisio mendon se do të ishte diçka e bukur që Juventus ta mundte Interin në sfidën e radhës, pasi ekipit do t’i shijonte shumë.

"Zikaltrit gjithnjë na kanë vendosur në vështirësi, madje vitin e kaluar na mundën. Këtë vit ata kanë një trajner të ri dhe, nisur nga optimizmi që kanë në kampionat, unë pres që kundër të kemi një skuadër të rrezikshme", tha mesfushori, i cili edhe pse është një ndër futbollistët që do të mungojnë në këtë takim për shkak të dëmtimit, mendjen e ka te suksesi. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 18:43
Ndeshja e fundit
18/05/2014, ora 15:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e Juventus FC në Albeu
Ndeshja e fundit
18/05/2014, ora 15:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e FC Internazionale Milano në Albeu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori