Inter kalon në avantazh ndaj Beneventos (VIDEO)
Inter ka kaluar në avantazh ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza".

Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi në minutën e 3' nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 7'. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2019, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori