Inter kërkon Sanchez, por kileni duhet të ulë pretendimet
Marotta ka një ide "të çmendur" për të sjellë Alexis Sanchez te Interi dhe i ka propozuar kilenit një rol prej protagonisti në projektin e klubit.

Megjithatë më së pari duhet që Sanchez të pranojë uljen e rrogës, pasi Interi nuk i ofron 24 milionë euro në sezon.
Shtuar më 26/04/2019, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori