Inter "kokë më kokë" me Juventusin për këtë lojtar
Inter do të rivalizojnë me Juventusin për mesfushorin e Sevilla Steven N'Zonzi, raporton Corriere dello Sport.

Ish mesfushori i Blackburn dhe Stoke ka qenë një zbulim në La Liga dhe Luciano Spalletti është një tifoz i madh i lojtarit. Nerazzurrët ka gati 40 milion euro, aq sa nevojiten për klauzolën e tij netëm nëse Joao Mario shkon në PSG, përvjell Albeu.com.

Inter në këtë mënyrë rivalizon Juventusin e cila ishte gjithashtu e gatshme për të paguar klauzolën e mesfushorit. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori