Inter "lutet" për kalimin e Neymarit tek PSG
Inter është i vendosur për të nënshkruar me një emër të madh në këtë merkato vere.

Sipas Tuttosport, Inter do të tentojë për të marrë përsipër shërbimet e Angel Di Maria. Argjentinasi do mund të largohet në rast se PSG nënshkruan me Neymar dhe Alexis Sánchez, përcjell Albeu.com.

Inter sipas Calciomercato ka gati 50 milionë euro për Di Marian por pret që Neymar të zyrtarizohet tek PSG. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori