Inter, Mazzarri do Hernanes
Inter ndryshon objektiv për mesfushën. Me Paulinhon që duket vetëm një hap larg Tottenham dhe vështirësitë për të arritur te Radja Nainggolan, dëshira e fundit e Walter Mazarrit, sipas asaj që shkruan "TuttoSport", quhet Hernanes.

Ardhja te Lazio e Biglia dhe Anderson mund të bëjë Claudio Lotiton të heqë dorë nga "Profeti", i cili vlerësohet jo më pak se 25 milionë euro nga padroni lacial.

Por para se të mbërrijë te braziliani Inter duhet të mësojë se çfarë do të bëhet me kolumbianin Fredy Guarin.../albeu.com/
Shtuar më 22/06/2013, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori