Inter-Mazzarri, ky është revolucion i vërtetë (FOTO LAJM)

Hugo Campagnaro - Napoli
Inter nis zyrtarisht projektin për vitin e ardhshëm. Trajneri i ri, Walter Mazzarri, ka hartuar strategjinë që do të ndjekin zikaltrit dhe i ka idetë e qarta për sa i përket skuadrës që kërkon të ketë në dispozicion.

Përveç afrimeve që kërkon ish tekniku i Napolit brenda klubit zikaltër pritet edhe një revolucion i vërtetë përsa i përket largimeve. Pothuajse i gjithë ekipi do të preket nga operacioni "fshesa" duke bërë që sezonin tjetër të shohim një Inter krej të ri. /albeu.com/

Shtuar më 13/06/2013, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori