Inter mendon për Malcom
Inter është hedhur në sulm për Malcom. Brazilani i cili u transferua te Barcelona verën e kaluar ka zhvilluar vetëm 8 ndeshje në La Liga këtë sezon.

Ai nuk ndihet i lumtur në "Camp Nou" për shkak të minutazhit të paktë qi i ofron Valverde.

Zikaltrit e kërkuan brazilianin dhe në verë por klubi i Boredaux nuk pranoi huazimim me të drejtë blerje duke kërkuar 34 mlion euro. /albeu.com/

Shtuar më 27/03/2019, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori