Inter merr 3 pikë ndaj Genoas dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO)
Inter ka fituar ndaj Genoas në transfertë.

Zikaltërit triumfuan 0 me 3, me dy golat e shënuar nga Romelu Lukaku dhe një nga Alexis Sanchez.

Ndërkohë, kur kanë mbetur edhe 2 javë nga fundi i Serie A Interi mban vendin e 2 me 76 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2020, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori