Inter-Milan, derbi për Conte-n
Një garë e vërtetë do të jetë për dy skuadrave të Milanos. Mediat në Itali bëjnë të ditur se Interi dhe Milani do tentojnë të nëshkruajnë me Antonio Conten i cili është i papunë që prej shkarkimit nga C helsea sezonin e kaluar.

Spalletti ka qënë shpesh herë në qëndër të kritikave këtë sezon dhe po sipas mediave italiane ai do të largohet në fund të sezonit.

Edhe për Gatuson e njëjta gjë. Ai në fakt e paralajmëroi që dje se e ardhmja e tij do të vendoset pas dy muajsh ndërsa varet shumë edhe kualifikimi ose jo në Ligën e Kampioneve sezonin e ardhshë, /albeu.com./
Shtuar më 30/03/2019, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori