Inter: Murinjo eshte i pa prekshem
Albeu.com
Klubi i Inter në faqen zyrtare të klubit ka reaguar në lidhje me spekulimet e fundit rreth cështjes Murinjo, dhe mundësinë e kalimit të tij në Madrid. “Në lidhje me lajmet që janë publikuar sot, - lexohet në komunikatë, - klubi i Interit nënvizon ...... se nuk ka patur asnjëherë asnjë kontakt me asnjë trajner të një klubi tjetër apo të një kombëtareje".

"Duke parë se Interi ka një kontratë deri në 2012-ën me Hoze Mourinjon dhe se të gjithë janë të përqendruar eksluzivisht tek ndeshjet e ardhshme të skuadrës”.
Shtuar më 13/05/2010, ora 13:12
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori