Inter-Napoli, formacionet e mundshme
Inter
Claudio Ranieri pret që të vazhdojnë rrugën e tij me fitore kundër Napolit, që po tregohet skuadër e rrezikshme në këtë fillim sezoni. Claudio Ranieri do të jetë pa shërbimet e Sneijder, Stankovic dhe Thiago Mottas.

Andrea Ranocchia është pezulluar me një karton të kuq, ndaj Novaras. Giampaolo Pazzini do të duhet të kalojë një test në palestër, për t'u përballuar me Napolin të shtunën.

Walter Mazzarri do të jetë në gjendje për t'u thirrur në yllin e tij, Edinson Cavani, i cili çaloi në gjysmën e dytë të Ligës së Kampionëve, të cilën Napoli e fitoi me rezultat 2-0.

Interi, (4-3-1-2): Julio Cesar, Nagatomo, Lucio, Samuel, Chivu, Zanetti, Cambiasso, Obi, Forlan; Zarate, Milito.

Napoli, (4-4-2-1): De Sanctis, Campagnaro, Cannavaro, Aronica, Maggio, Inter, Gargano, Dossena, Hamsik, Pandev, Lavezzi. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2011, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori